Kandiduji na předsedu kraje

Milí příznivci svobody,

rozhodl jsem se ucházet o vaše hlasy ve volbách předsedy Jihomoravského krajského sdružení Svobodných. Věřím, že zhodnotíte moji dvouletou práci v pozici místopředsedy kraje. 

V poslední době byly mou hlavní agendou komunální volby. Účastnil jsem se vyjednávání ve městech Břeclav a Znojmo. Zároveň jsem se spolupodílel na kampani senátora za obvod Břeclavsko, Rostislava Koštiala. Sám jsem kandidoval ve své rodné obci, kde jsem také získal mandát komunálního zastupitele. Moji aktivitu, která je pochopitelně na samém začátku, můžete sledovat v sekci zastupitel

Coby místopředseda dlouhodobě zajišťuji krajskou administrativu, tedy komunikaci s republikovou kanceláří a vnitrostranický finanční systém. V poslední době se také snažím rozpohybovat náš opomínaný facebook, stejně tak jsem správcem i na celorepublikovém facebooku strany. Mnoho z vás mě jistě zná z přijímacích pohovorů o členství. 

V minulosti jsem se staral hlavně o pořádání besed a podobných akcí. Nyní, při mé kandidatuře na předsedu, vás rád všechny navštívím, abychom si mohli popovídat osobně. Ostatně osobní kontakt se nedá s tím přes sociální sítě porovnávat. První návštěva proběhne 29. 11. v Hodoníně, kam určitě dorazte.

Co budu dělat dál? Rád bych navázal na úspěšný rok, kterým letošek pro nás jihomoraváky určitě byl. Musíme se začít soustředit na průběžnou kampaň a připravovat půdu pro krajské volby.
V současné době mám také rozpracovány projekty, které více zmíním v uzavřeném vláknu, kam mi pište jakékoliv dotazy. 

Děkuji za každý případný hlas.

Marek Šoška
místopředseda JMK
zastupitel